У Харкові перевірять деякі земельні ділянки: що сталося

На земельних ділянках планують збудувати повноцінні бомбосховища на 450 учнів

У Харкові на позачерговій сесії міської ради 6 вересня вирішили провести інвентаризацію земель комунальної форми власності для будівництва бомбосховищ для навчання дітей. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради. 

У міськраді повідомили, що інвентаризації підлягають земельні ділянки для експлуатації та обслуговування Харківського ліцею №91 у Слобідському районі та Харківської гімназії №88 в Індустріальному районі.

За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, відповідне рішення ухвалили, щоб оформити права користування зазначеними земельними ділянками для будівництва там повноцінних бомбосховищ на 450 учнів.

“Нагадаємо, що перше таке бомбосховище для навчання згідно з усіма сучасними нормативами безпеки планують побудувати спочатку в Індустріальному, а потім в інших районах міста”, - повідомили у Харківській міській раді.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що у Харкові провели позачергову сесію міської ради, на якій ухвалили кілька рішень. Приміром, депутати ухвалили рішення щодо покращення роботи паркувальних майданчиків у місті. Керуватиме роботою паркувальних майданчиків у місті Департамент будівництва та шляхового господарства. За словами Харківський міський голова Ігор Терехов паркінги будуть охороняти та обслуговувати. Крім того, планується запровадити плату за нічне паркування автотранспорту та відновити роботу закритих раніше майданчиків.

Також депутати переглянули бюджет міста на 2023 рік. Детальніше про зміни читайте за посиланням
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися