Стало відомо, що буде зі світлом з 1 жовтня: графіки відключень

Світло будуть вимикати у разі обстрілів та пошкодження енергетичного обладнання

Засоби масової інформації розповсюджують недостовірну інформацію про застосування в Україні графіків відключень електроенергії з 1 жовтня 2023 року. Про це повідомляють “Коментарі. Харків” з посиланням на інформацію Міністерства енергетики.

У відомстві запевнили, що зараз електроенергетична, вугільна, нафтогазова галузі посилено готуються до нового опалювального сезону. 

“Електроенергії, виробленої українськими електростанціями, наразі достатньо для забезпечення потреб споживачів. У денні години спостерігається профіцит потужностей. А тому застосування відключень з 1 жовтня у будь-якому з регіонів країни не планується”, - повідомили у пресслужбі міністерства.

При цьому у відомстві попередили, що відключення споживачів можливі у випадку пошкодження енергетичної інфраструктури ворожими атаками під час обстрілів, як це було минулого опалювального сезону. 

Також у міністерстві додали, що торік у деяких регіонах виникали ситуації із несправедливим розподілом електроенергії між споживачами, тому оператори системи розподілу розробили графіки можливих відключень, які можуть бути застосовані виключно у разі обстрілів та пошкодження енергетичного обладнання. 

“На сьогодні жодних відключень побутових споживачів під час усього осінньо-зимового періоду не передбачається”, - підсумували у відомстві.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що за даними експерта Інституту енергетичних стратегій Юрія Корольчука Україні не вдалося повністю відновити всі енергопотужності, які постраждали від ворожих ударів ракетами та дронами. Тож, за його словами, потрібно готуватися до тривалих відключень світла. Детальніше про це читайте за посиланням
Cанчо

14 вересня 2023, 10:33

правильно! всю электру на экспорт, а мы у костра и при свечах! ахметов с-ка! пипец тебе гнида!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися