У Харківській області активно оформлюють закордонні паспорти дітям: з якою метою

На Харківщині оформили паспортні документи вихованцям трьох дитячих будинків сімейного типу

Документування дітей – один із пріоритетних напрямків роботи Міграційної служби. Так, на Харківщині міграційники продовжують надавати послуги дитячим будинкам сімейного типу. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію ГУ ДМС у Харківській області.

Зокрема, у Валківському секторі ГУ ДМС у Харківській області трьом великим родинам оформили 16 паспортів для виїзду за кордон. Тепер діти зможуть поїхати на відпочинок і оздоровлення.

Нагадуємо, що оформити паспортні документи можливо у будь-якому підрозділі ДМС чи ЦНАП. Детальніше про послуги можна ознайомитися за посиланням.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Що зараз відбувається в ТЦ "Барабашово" у Харкові – хто зацікавлений в роботі ринку

Восени у Харкові починається черговий "сезон", повертаються люди до міста, а отже – і на ринок. Що зараз відбувається у ТЦ "Барабашово", журналісту "Коментарів. Харків" розповіли у пресслужбі торговельного центру, а у міськраді розповіли, чи можливо міській владі домовитися з підприємцями та навести лад на ринку. Подробиці – за посиланням.

Скандал на Харківщині: мешканці поскаржилися на посадовців лікарні

У вересні до Державної екологічної інспекції в Харківській області надійшло звернення громадян, щодо пошкодження дерев на території Сахновщинської центральної лікарні. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію екоінспекції.

Інспектором відділу державного екологічного нагляду (контролю) лісів та рослинного світу здійснено виїзд до Сахновщинської селищної ради та проведено обстеження територій за адресою Тарасів шлях, 67, смт Сахновщина (Сахновщинська центральна лікарня).

Обстеженням встановлено факт пошкодження дерев до ступеня припинення росту, допущений посадовою особою міської лікарні. Що було винній особі – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися