Де на Харківщині завтра видаватимуть продуктові набори та іншу допомогу

Продуктову допомогу видаватимуть громадянам деяких категорій

У деяких громадах Харківської області у вівторок, 3 жовтня, будуть видавати продуктові набори та гуманітарну допомогу, повідомляють “Коментарі. Харків”.

У вівторок, 3 жовтня, з 08:00 до 12:00 у їдальні Балаклійського ліцею (пл. Ростовцева, 3) відбудеться видача гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів.

“Запрошуються особи з інвалідністю І та ІІ групи, особи з інвалідністю (діти). З собою мати підтверджуючі документи!”, - уточнили у Балаклійській міській раді

Також завтра, 3 жовтня 2023 року, о 09:00 біля ФОКу видаватимуть гуманітарну допомогу ВПО, зареєстрованим у Боровій в 2022 - 2023 роках, які не отримують допомогу по списках вулиць та будинків, а також по Першотравневому, Чернещинського та Ізюмському старостинських округах.

“Допомогу видаватимуть кожному особисто під підпис і фото. При собі мати документ, що посвідчує особу, та довідку ВПО”, - уточнили у Борівській селищній раді

У Богодухівській міській раді повідомили про видачу чергової гуманітарної допомоги за жовтень 2023 року.

У всіх населених пунктах громади допомогу видаватимуть громадянам наступних категорій: 

1. Жінкам, які виховують дітей до 3-х років (продуктовий набір, не дитяче харчування). При собі потрібно мати наступні документи (оригінали): 

  • паспорт;  

  • довідка ВПО;  

  • свідоцтво про народження дитини. 

2. Родинам мобілізованих мешканців громади (документи):  

  • паспорт;  

  • документ, що посвідчує родинні стосунки (свідоцтво про шлюб/свідоцтво про народження);  

  • довідка ВПО;  

  • довідка, що підтверджує факт мобілізації.  

У місті Богодухів та селах Семенів Яр, Москаленки, Паляничники, Мусійки отримати допомогу можуть громадяни наступних категорій (тільки для мешканців вказаних населених пунктів): 

1. Особи, віком від 80 років, окрім тих, хто перебуває на обслуговуванні у КЗ “Центр  надання соціальних послуг” та особи з інвалідністю. При собі потрібно мати оригінали наступних документів: 

  • паспорт; 

  • довідка ВПО.  

“Допомога видається з 08-00 до 12-00 щодня, крім суботи, неділі в  Богодухівському ліцеї №3”, - уточнили в міській раді.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що на Харківщині видають безплатні гарячі обіди.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися