У Харківській області перевірили воду: результати невтішні

Мета перевірки - запобігання виникненню та поширенню інфекційних хвороб людей, локалізації та ліквідації спалахів і епідемій

Станом на 2 листопада спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування перевірили об'єкти водопостачання та водовідведення. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Держпродспоживслужби в Харківській області.

Комісія перевірила:

  • 125 об’єктів централізованого водопостачання;

  • 465 об’єктів децентралізованого водопостачання;

  • 9 об’єктів водовідведення. 

У результаті перевірок виявили порушення на 125 (100%) об’єктах централізованого, 441 (94,8%) об’єкті децентралізованого водопостачання та на 5 об’єктах водовідведення (55,6%).

З метою усунення виявлених порушень санітарного законодавства було:

  • видано 121 припис, 

  • направлено 261 лист з пропозиціями та відповідними роз’ясненнями до органів місцевого самоврядування та балансоутримувачів щодо усунення виявлених порушень,

  • ініційовано проведення 24 засідань місцевих комісій з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для розгляду питання забезпечення населення якісним питним водопостачанням.

Перевірки води в Харківській області триватимуть і надалі. Проведення моніторингу проводять з метою запобігання виникненню та поширенню інфекційних хвороб людей, локалізації та ліквідації спалахів і епідемій на території Харківської області в умовах воєнного стану триває.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що у КП “Харківводоканал” звернулися до споживачів та розповіли про важливість своєчасної передачі показань лічильників води.

Як правильно передати показання лічильників води, читайте за посиланням
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися