Що робиться з газом у Харківській області після обстрілів

Локалізація аварій проведена у Харківському та Куп’янському районах Харківської області

Після обстрілів Харківська філія "Газмережі" ліквідувала шість аварійних ситуацій. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію компанії.

З початку року фахівці Харківської філії "Газмережі" локалізували шість аварійних ситуацій на газових мережах, що стались через обстріли РФ населених пунктів області.

Локалізація аварій проведена у Харківському та Куп’янському районах Харківської області.

Усунути наслідки обстрілу газопроводу низького тиску у Куп’янській громаді газовикам вдалось без припинення газопостачання до осель.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що станом на ранок 7 січня в енергосистемі дефіциту електроенергії не спостерігається. Генерації українських електростанцій достатньо для покриття потреб споживачів.

У Міненерго розповіли, що після аварійного ремонту вийшов в роботу блок однієї з ТЕС.  “Нагадуємо, що дуже важливим є зменшення навантаження на енергосистему у пікові години споживання (у вихідні дні - з 10-ї до 12-ї та з 18-ї до 20-ї години). Енергосистема збалансована. Ситуація контрольована. Графіки відключень електроенергії не застосовуються”, - наголосили у міністерстві.

При цьому зазначили, що у результаті обстрілів вимикалась лінія ПЛ 110 в Харківській області. Знеструмлені побутові споживачі.

Напередодні виникли проблеми з електропостачанням в Чугуївській громаді. “В багатьох частинах міста зараз відсутнє електропостачання. За інформацією енергетиків, відключення аварійне. Протягом 3-4 годин обіцяють відновити. Включення буде проводитись поступово”, - повідомили у Чугуївській міській раді.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися