Скільки бустерних доз зробили у Харкові на кінець лютого

На Харківщині медики продовжують вакцинувати населення

У Харківській області продовжується вакцинація населення. Відповідні дані з'явились у Харківському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров'я України.

Так, за 20 лютого вакцину отримала 1671 особа. Якщо рахувати цифри від початку вакцинації, у сумі в Харківській області зробили вже 2 288 881 щеплення: 1 164 749 перша доза та 1 083 753 друга. Крім цього, медпрацівники зробили мешканцям 1867 додаткових щеплень та 38 512 бустерних доз.

Контекст:

 Навчальний рік у харківських освітніх закладах триватиме до червня через тритижневі канікули восени. Про це повідомила директор Департаменту освіти міста Ольга Деменко. Вона зазначила, що у департаменті вирішили продовжити осінні канікули до 5 листопада, щоб вже з понеділка, 8 листопада, школярі продовжили навчатися в очному режимі.

 Лікар із Харкова Андрій Волянський вважає, що у 2022 році додана смертність має змінитися компенсацією (зменшенням кількості летальних наслідків у порівнянні з допандемічним періодом). Тобто, поточний рік буде не таким трагічним як минулий.

 Нагадаємо, відомі волонтери, музиканти та промисловці Харківської області знялися у відеороликах, які підготувало МОЗ спільно з Червоним Хрестом. Раніше з'явилося звернення від волонтерки Наталії ПоповоїДівчина заявила, що вона вакцинувалася, та закликала людей наслідувати її приклад.

 На Харківщині зросла середня зарплата до 14 843 гривень. При цьому у регіоні почали підвищувати деякі тарифи. Так, у Лозовій мають намір підняти тарифи на воду і це при тому, що там підіймали ціну зовсім недавно. Підвищення середньої зарплати – одна з причин підвищення тарифів.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися