У Харківській психіатричній лікарні стався спалах коронавирусу

Уже місяць в медичній установі хворіє понад 20 осіб, 80% заражених - пацієнти

У Харківській психіатричній лікарні №3 загострилася ситуація з коронавірусом. Про це повідомляє МГ "Об'єктив" з посиланням на керівника лабораторного центру Любов Махота.

"У нас в психіатричній лікарні №3 - спалах. Всі 22 хворих знаходяться в стабільному стані вже місяць. Першим захворів лікар", - зазначила Махота.

Відомо, що 18 хворих - це пацієнти лікарні. Зараз медустанову закрито на приймання хворих, там ведуться необхідні протиепідемічні заходи.

Як повідомляли "Харків. Коментарі" раніше, в харківську лікарню №25 повернулося вісім медсестер з 25, які написали заяви про звільнення після початку роботи з COVID-хворими. Крім того, він зазначив, що для нормальної роботи лікарні ще потрібно як мінімум 10 медсестер.
"Деякі повернулися, тому що спочатку перелякалися, а потім посиділи, подумали та повернулися. За цей час звільнився один лікар, який не працював з хворими COVID-19. Потреба все одно існує в медперсонал, повинен бути резерв. Мені сьогодні для бригад потрібно мінімум 10 медсестер", - зазначив заступник головного лікаря з хірургічної допомоги Володимир Біда.
Нагадаємо, в Харківській міській лікарні №25 заяви на розрахунок написали 25 медсестер. Лікарня №25 приймала пацієнтів три дні поспіль - з 16 по 18 вересня. За ці дні медустанову, розраховане на 100 пацієнтів з COVID, прийняло 96 хворих. У дефіциті зараз медсестри, анестезіологи, терапевти. Для медперсоналу початок роботи з COVID-хворими стало серйозним стресом і навантаженням.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися