У Харківську область їде перевірка: порушення щодо вакцинації

На Харківщину їдуть ревізори від МОЗ з перевіркою

У Харківській області порушили алгоритми МОЗ та не використали всю вакцину з першої партії. Тепер в регіон їде перевірка, щоб дізнатися, чому вакцина не використовується. Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"Хотів би передати публічний привіт ще трьом керівникам департаментів охорони здоров'я, зокрема, Харківської, Одеської та Запорізької областей. Це єдині області, які сьогодні порушили алгоритми МОЗ та досі не використовували вакцину з першої партії - AstraZeneca / Covishield", - заявив Ляшко.

Нагадаємо, 18 квітня, Харківська область отримала 1170 доз вакцини Pfizer / BioNTech. В.о. директора Департаменту охорони здоров'я Харківської ОДА Ігор Волченко зазначив, що ними вакцинують людей, які знаходяться в інтернатних закладах області, і їх працівників. Відзначається, що в області створили списки та розробили щоденний план вакцинації на тиждень.

Після цього, 21 квітня, на четверту сесію Харківської міської ради був запрошений всесвітньовідомий дитячий лікар Євген Комаровський, який розповів депутатам про особливості лікування та поширення коронавірусу в Україні та закликав їх доносити цю інформацію до своїх виборців. Лікар сказав, що вакцина Pfizer / BioNTech призначена для самих "нещасних", тобто для глибоко літніх людей, інвалідів, для лікарів, які знаходяться на передовій. Тому якщо раптом виявиться, що хтось із депутатів прищепився Pfizerом та ще й почне розповідати про це на весь світ, це буде ганьба на всю країну. Також Комаровський зазначив, що є деякі речі, на які публічні особи не звертають уваги, оскільки для них вони не очевидні.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися