У Харківській області домінує штам коронавірусу "Дельта"

На Харківщині "Дельта" набирає обертів

У Харківській області підтвердили поширення штаму коронавірусу "Дельта". Про це розповів заступник голови Харківської обладміністрації Михайло Черняк.

За словами Черняка, 25 серпня з Харківщини в лабораторію Києва направили 50 зразків з яких 45 виявилися саме "Дельтою". Відповідно в Харківській області на сьогодні "Дельта" є основним штамом COVID-19. Чиновник зазначив, що у людей інфікованих "Дельтою"   захворювання проходить у легкій формі.  

Контекст:

 За словами головного медпрацівника штату Новий Південний Уельс Керрі Чанта, "Дельта" (варіант коронавірусного захворювання) здатний передаватися за кілька секунд. Фахівець стверджує, що людині треба було кілька секунд, щоб заразитися коронавірусом, коли незнайомець проходив повз, здійснюючи покупки в одному з магазинів міста.

⬤ У Харківській області з лютого 2021 року штабом по ліквідації наслідків коронавірусу керував Олександр Скакун, проте тепер він виконує обов'язки глави ХОДА. Новим керівником штабу став заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк. 

⬤ У Харківській області 6 вересня коронавірус виявили всього у 49 осіб. За добу від коронавірусу померло 3 людини. В області COVID-19 діагностували вже у 153 072 осіб. У регіоні за весь період пандемії померло 3710 хворих. Видужала від коронавірусу вже 146 585 осіб. Зараз під наглядом медиків знаходиться 2777 пацієнтів.

 Любов Махота перемогла в конкурсі на посаду генерального директора ДУ "Харківський обласний центр контролю і профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України". Про це розповіли на сайті самого лабцентру.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися