Харківська область скоро може перейти в "червону" зону карантину

В Україні коронавірус набрав найбільші темпи зростання захворюваності у 2021 році

Харківська область протягом найближчих двох-трьох тижнів може перейти в "червону" карантинну зону. Про це 24 вересня розповів головний санлікар України Ігор Кузин.

В регіоні коронавірус швидко почав набирати обертів. В Україні кількість нових випадків за останній тиждень зросла на 68%, а госпіталізацій — на 51%.

Крім Харківської, зараз під загрозою знаходяться Житомирська, Луганська і Львівська області. Кузін зазначив, що поки навантаження на систему охорони здоров'я знаходиться під контролем. Зараз в Україні реанімаційні ліжка зайняті на 34%, ліжка з киснем — на 31%, а апарати ШВЛ — на 13%.

Контекст:

У Харкові планує ще дві лікарні виділити під боротьбу з COVID-19. Світлана нагадала, що зараз в Харкові залишилося всього 770 ліжок для хворих жителів. Крім того, чиновниця зазначила, що 90% наявних ліжок вже забезпечені киснем.

У Харківській області підтвердили поширення штаму коронавірусу "Дельта". Про це розповів заступник голови Харківської обладміністрації Михайло Черняк. За словами Черняка, 25 серпня з Харківської області в лабораторію Києва направили 50 зразків, з яких 45 виявилися саме "Дельтою".

У Харківській області на 24 вересня коронавірус виявили у 948 осіб. За добу від коронавірусу померло 11 жителів. В області COVID-19 діагностували вже у 161 080 осіб. У регіоні за весь період пандемії померло 3857 хворих. Одужало від коронавірусу вже 148 469 осіб. Зараз під наглядом медиків знаходиться 8754 пацієнти.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися