Яка ситуація з коронавірусом у Харківській області на 27 вересня

На Харківщині люди продовжують помирати від COVID-19

У Харківській області на 27 вересня коронавірус виявили у 233 жителів. За добу від коронавірусу померло 2 людини. Всю статистику регіону опублікували в Харківському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров'я України.

В області COVID-19 діагностували вже у 162 853 осіб. У регіоні за весь період пандемії померло 3883 хворих. Одужало від коронавірусу вже 149 115 осіб. Зараз під наглядом медиків знаходиться 9855 пацієнтів.

У Харківському районі COVID-19 за добу виявили у 230 осіб (в самому Харкові - у 98), у Чугуївському - в 1, в Куп'янському - у 0, в Ізюмському - у 0, в Лозівському - у 2, в Красноградському - у 0, в Богодухівському - у 0.

a-2agYyc_WphYU_VR8Lp7CE2r.png

Контекст:

⬤ За словами головного медпрацівника штату Новий Південний Уельс Керрі Чанта, "Дельта" (варіант коронавірусного захворювання) здатний передаватися за кілька секунд. Фахівець стверджує, що людині вистачило кілька секунд, щоб заразитися коронавірусом, коли незнайомець проходив повз, здійснюючи покупки в одному з магазинів міста.

⬤ У Харківській області з лютого 2021 року штабом по ліквідації наслідків коронавірусу керував Олександр Скакун, проте тепер він виконує обов'язки голови ХОДА. Новим керівником штабу став заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк. 

 У Харківській області підтвердили поширення штаму коронавірусу "Дельта". Про це розповів заступник голови Харківської обладміністрації Михайло Черняк. За словами Черняка, 25 серпня з Харківщини в лабораторію Києва направили 50 зразків, з яких 45 виявилися саме "Дельтою".


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Гость

28 вересня 2021, 11:00

98 1 2=230 или любая другая цифра, но не 101 - это точно... В Харьковском районе COVID-19 за сутки выявили у 230 человек (в самом Харькове - у 98), в Чугуевском – у 1, в Купянском – у 0, в Изюмском – у 0, в Лозовском – у 2, в Красноградском – у 0, в Богодуховском – у 0.

Владимир

27 вересня 2021, 14:58

В США и Израиле самый высокий уровень вакцинации, в Израиле уже по третьему разу вакцинируют, тем не менее сейчас в США самый высокий уровень заболеваемости в мире, а в Израиле опять резкий подъём заболеваемости. И где результаты вакцинации?!

Аноним

27 вересня 2021, 13:59

ВСЕХ ТЕХ У КОГО НЕТ МЕДИЦИНСКИХ ПРОТИВОПОКАЗАНИЙ К ВАКЦИНАЦИИ, СРОЧНО НА ПРИНУДИТЕЛЬНУЮ ВАКЦИНАЦИЮ! НИКАКИХ ХУЙДАУНОВ! ЗАПРЕТИТЬ ПРОДАЖУ ПОДДЕЛЬНЫХ СВИДЕТЕЛЬСТВ О ВАКЦИНАЦИИ! ТЕХ "ЛЮДЕЙ", КОТОРЫЕ НЕ ИМЕЮТ МЕДИЦИНСКИХ ПРОТИВОПОКАЗАНИЙ К ВАКЦИНАЦИИ И НЕ ХОТЯТ ВАКЦИНИРОВАТЬСЯ, КРИЧА: "Я НЕ БУДУ ВАКЦИНИРОВАТЬСЯ ПОТОМУ, ЧТО Я ЖИТЬ ХОЧУ!" САЖАЙТЕ В ТЮРЬМУ НА ДЛИТЕЛЬНЫЙ СРОК ЗА УМЫШЛЕННОЕ ЗАРАЖЕНИЕ ЛЮДЕЙ КОРОНАВИРУСОМ И ЗА НЕСОБЛЮДЕНИЕ ПРАВИЛ КАРАНТИНА! ЧЁ СОПЛИ СИДЕТЬ И ЖЕВАТЬ??!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися