Лікар з Харкова заявив, що виконавча влада провалила вакцинальну кампанію

Харківський лікар розповів скільки людей похилого віку загине від коронавірусу в Україні

Завідувач Лабораторії імунореабілітації Харківського інституту імунології та мікробіології Андрій Волянський розповів, що в Україні на 4650 смертей з 5600 (82%) за період з 1.09.21 приходиться на людей від 60 років і старше. Лікар вважає, що до нового року помре ще 15 тисяч людей похилого віку. Відповідний пост він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

"Чому не вдалося вакцинувати людей похилого протягом літа, коли був спад захворюваності та вакцина з'явилася в достатній кількості? Через грубих помилок виконавчої влади. Гналися за кількістю за совковою звичкою до ювілею, цільові маркери за віковими групами не застосовувалися, недовіра людей до вакцинації намагалися переломити примусом", - вважає Волянський.

Контекст:

⬤ За словами головного медпрацівника штату Новий Південний Уельс Керрі Чанта, "Дельта" (варіант коронавірусного захворювання) здатний передаватися за кілька секунд. Фахівець стверджує, що людині вистачило кілька секунд, щоб заразитися коронавірусом, коли незнайомець проходив повз, здійснюючи покупки в одному з магазинів міста.

⬤ У Харківській області з лютого 2021 року штабом по ліквідації наслідків коронавірусу керував Олександр Скакун, проте тепер він виконує обов'язки голови ХОДА. Новим керівником штабу став заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк. 

 У Харківській області підтвердили поширення штаму коронавірусу "Дельта". Про це розповів заступник голови Харківської обладміністрації Михайло Черняк. За словами Черняка, 25 серпня з Харківщини в лабораторію Києва направили 50 зразків, з яких 45 виявилися саме "Дельтою".


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися