Харківська область вибилась в лідери: подробиці

На Харківщині зазнали руйнувань усі заклади вищої освіти

На Харківщині відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів регіону. Учасники зібрання обговорили підсумки вступної кампанії 2022 року. Також обговорили питання створення Спілки ректорів Харківського регіону. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію керівника Харківської ОВА Олега Синєгубова.

Директор Департаменту науки і освіти ХОВА Олексій Литвинов розповів, що цього року підготовка та проведення вступної кампанії проходила в надзвичайно складних умовах. Причиною тому - повномасштабна війна Росії на території України.  За його словами, у Харківській області діє 23 заклади вищої освіти і всі вони зазнали руйнувань, 6 з них - значно пошкоджені. 

Цього року заклади вищої освіти Харківської області  отримали понад 50 тисяч заяв на здобуття ступеня "бакалавр", 37 тисяч заяв - на отримання ступеня "магістра". “За кількістю цих заяв Харківська область посіла третє місце серед інших регіонів України”, - розповів Олексій Литвинов. 

Олег Синєгубов відзначив сумлінну роботу керівників вишів в умовах повномасштабної російської збройної агресії. Він наголосив, що важливо зберегти викладацький склад і традиційно високий рівень освіти в області. 

“Ми прагнемо, аби наші викладачі, професори, кандидати наук, доценти лишалися на своїх робочих місцях. Необхідно об'єднати зусилля і вже зараз думати про навчальний процес у тих складних умовах, в яких ми перебуваємо, й готуватися до наступного навчального року", - зауважив Олег Синєгубов. 

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що шкільні атестати та дипломи тепер підвантажуватимуться в “Дію”.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися