У Харкові видають ноутбуки: хто отримав техніку (ФОТО)

Сучасна техніка допоможе забезпечити неперервність роботи вчителів та якісно проводити дистанційне навчання

Педагогічні працівники шкіл №81 та 137 Новобаварського району, які постраждали від ворожих обстрілів, отримали 11 ноутбуків. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Допомогу надають в рамках ініціативи “Ноутбук кожному вчителю” за підтримки компанії "Google" та ЮНЕСКО.

У міській раді зазначили, що сучасна техніка допоможе забезпечити неперервність роботи вчителів та якісно проводити дистанційне навчання.

У Харкові отримують ноутбуки

У січні 2023 року педагогічні колективи шкіл №13, 69, 86, 108 та 171 Холодногірського району отримали 23 ноутбуки.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що на початку грудня 2022 року стартував проєкт “СпівДія Ноут”, у межах якого заклади освіти, неприбуткові організації та самозайняті особи можуть отримати сучасні ноутбуки з ліцензійним програмним забезпеченням. Планують роздати на конкурсній основі 5000 одиниць техніки.

Прийом заявок на отримання техніки розпочався 5 грудня і триватиме до 15 грудня. Ініціатива реалізується на всій території України, крім тимчасово окупованих станом на сьогодні територій.

З усіма деталями участі в конкурсі та критеріями відбору переможців можна ознайомитися на сайті волонтерського об'єднання “СпівДія”. Ноутбук зможуть отримати особи чи організації, які відповідають критеріям конкурсу та будуть обрані його переможцями. Пріоритет надаватимуть учасникам, які дійсно потребують ноутбуки для забезпечення доступу до навчання, надання соціальних і волонтерських послуг, а також самозайнятим особам.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Джерело: https://t.me/citykharkivua

[email protected]

8 лютого 2023, 11:35

Очень прошу ноотбук инвалид 2 групы

[email protected]

8 лютого 2023, 11:34

Очень нужен ноутбук инвалид 2 групы

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися