Музична школа в Ізюмі Харківської області відновлює работу

Учням буде запропоновано онлайн формат з 1 вересня 2023 року

Управління культури Ізюмської міської ради повідомляє, що комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти "Ізюмська музична школа" з 1 вересня 2023 року відновлює свою роботу у режимі онлайн.

Адміністрація школи проводить набір учнів віком 6-10 років на 2023-2024 навчальний рік. Навчання за основними напрямками: фортепіано, скрипка, блок-флейта, труба, гітара, баян та акордеон.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли про побудову укриття у ліцеї на Ізюмщині. Про початок реалізації проекта життєво важливого  укриття у балаклійському ліцеї №1 розповіла виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Балаклійської міської ради Оксана Дворічанська. Облаштування найпростішого укриття передбачає два виходи, вентиляцію, освітлення, можливість дотримання санітарно-гігієнічних норм, освітній простір для школярів. Проєктна потужність укриття – 1200 місць.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли про можливий початок змішаного навчання у 11 школах Харківщини. В 11 школах Зачепилівської, Кегичівської та Сахновщинської громад Харківської області потенційно можуть почати змішане навчання в новому навчальному році. За оцінками Департаменту науки і освіти ХОВА, наразі в регіоні тільки близько 1,5 % від загальної кількості закладів середньої освіти потенційно можуть розпочати навчання у змішаному форматі, повідомляє "Слобідський край". Зараз в навчальних закладах трьох громад проводять роботи з облаштування укриттів. Строки їх завершення поки невідомі, тому в громад немає чіткого уявлення, коли саме освітні заклади відчинять свої двері для учнів. Всі співрозмовники видання із керівництва громад говорять, що 1 вересня буде розпочато в дистанційному форматі.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися