У Харкові буде можливе навчання навіть під час ракетних загроз

Першу підземну школу будують в Індустріальному районі Харкова

У Харкові будується перша підземна школа, в якій навіть під час ракетних загроз зможуть навчатися діти. Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов, інформують "Коментарі. Харків".

"Наша мета – поступово масштабувати цю ініціативу на всі райони міста, аби кожен харківський школяр мав можливість якнайшвидше повернутися до традиційного очного навчання, спілкуватися з однолітками та розвиватися в безпечному освітньому середовищі", – наголосив мер міста.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Ігор Терехов розповів, коли побудують першу підземну школу

Школи, де могли б безпечно навчатися діти під час війни, необхідно побудувати в кожному районі міста Харкова. Про це 10 жовтня, в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов, інформують "Коментарі. Харків".

За його словами, першу підземну школу за всіма сучасними нормативами почали будувати в Індустріальному районі, де у дві зміни зможуть навчатися 900 дітей. "Ми розраховуємо завершити будівництво підземної школи приблизно до нового року, щоб з нового року школярі могли навчатися у безпечних умовах", - наголосив очільник Харкова. Також Ігор Терехов зазначив, що все більш популярною стає міська метрошкола.

Що в Україні буде з зимовим часом та як до нього підлаштуватися

Перехід на зимовий час збільшить споживання електроенергії на 13%. На бізнес-форумі Української ради бізнесу в Києві підприємці запропонували скасувати переведення годинників на зимовий час. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію "Фактів".

Олег Гетьман, економіст і координатор експертних груп "Економічної експертної платформи", стверджує, що перехід на зимовий час збільшить споживання електроенергії на 13%, тоді як її й так не вистачає через зниження рівня генерації. "Після переходу на зимовий час в Україні збільшується споживання електроенергії, що створює додаткове навантаження на енергосистему, яка й так працює в екстремальних умовах", – зазначає експерт.

Якщо Україна все ж буде переходити на зимовий час – то поради, як до нього під лаштуватися, дивіться за посиланням.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися