У Харкові визначають найкращих: подробиці (ФОТО)

Переможці представлятимуть район у міському етапі конкурсу

У Салтівському районі розпочався районний етап міського конкурсу "Учитель року-2024". Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради. 

Цьогоріч конкурс проводять у чотирьох номінаціях: "Географія", "Українська мова та література", "Образотворче мистецтво" та "Фізика". 

У відбірковому етапі беруть участь 24 педагоги. Учителі вже написали вступний тест, і попереду на них чекає ще кілька етапів випробувань. 

“Переможці представлятимуть район у міському етапі конкурсу”, - уточнили у міській раді.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що Харківський міський голова Ігор Терехов розповів про роботу метрошколи та зарплати вчителів.

За словами очільника міста, у метрошколі мають можливість навчатися діти як із комунальних, так і з приватних навчальних закладів Харкова. За словами Ігоря Терехова, найбільше мають бажання навчатися в метрошколі учні 1-3 класів. При цьому, за словами мера міста, усі витрати, пов'язані з навчанням у метро, зараз фінансуються коштом міського бюджету. Голова міськради зазначив, що Харків завжди був потужним освітнім центром, і влада міста робитиме все, щоб так було й надалі.

Також мер наголосив, що місто з вдячністю ставиться до вчителів, які, попри складні воєнні умови, продовжують навчати дітей на найвищому рівні. “Сьогодні ми виплачуємо заробітну плату освітянам у повному обсязі. Крім того, ті, хто працює в метрошколі, отримують премії. І надалі, за нашими розрахунками, ми зможемо платити так же, як і в попередні роки”, - зазначив Ігор Терехов.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися