День студента у Харкові: які прикмети допомагають студентам під час сесії

Прикмети та забобони, які допоможуть студентам і учням на відмінно скласти іспити

Сьогодні в Україні традиційно відмічають День студента. Як відомо, що Харків – це студентське місто. Хто, як не харківські студенти, найкраще знають, як викликати "халяву" перед іспитами, а також багато хто із студентів вишів Харкова, можливо, започаткували деякі студентські прикмети.

Прикмети, що дозволяють вдало скласти іспити

Багато студентів і учнів в школах, інститутах сидять за підручниками, намагаються написати шпаргалки або ж вивчити все перед іспитом. Але деякі, приділяють увагу спілкуванню з однокласниками, а перед здачею, намагаються використовувати різні способи для залучення удачі під час здачі іспитів.

Не потрібно мити голову перед іспитом. Існує прикмета, яка поширена не тільки серед студентів і учнів, а й спортсменів. Перед змаганням, здачею іспитів не можна мити голову. Вважається, що людина здатна залучити невдачі, а всі знання будуть змиті водою. Але також, не помивши голову, вчитель може подумати, що учень був захоплений підготовкою, що забув помити голову і поставить хорошу оцінку.

Щасливий одяг. Перед здачею іспитів, радять надіти щасливий комплект одягу. Це допоможе позбутися негативу, а також поганого самопочуття. Так можна не переживати з приводу одягу, що дозволить студентам добре підготуватися перед іспитом.

Взяти з собою талісман. Деякі люди починають готуватися до іспиту, намагаються все добре визубрити, але є й такі, які покладаються на свій щасливий талісман і не переживають з приводу свого предмету, а все завдяки вдалому талісману, який вони надягають, щоб залучити щастя, коли здають свою роботу.

Психологи запевняють, що талісмани відволікають людину, змушують не хвилюватися перед захистом іспиту, тому починають добре його здавати.

Поспати на книгах або зошитах. Багато учнів перед важливим для них моментів сплять на книгах, зошитах, а все для того, щоб знання передалися. Але якщо люди протягом усього навчального року прогулювали уроки, то сон на книгах навряд чи допоможе.

Крикнути у вікно "Халява прийди". Деякі люди запевняють, якщо рано вранці крикнути у вікно "Халява прийди" тричі, то можна скласти всі іспити на відмінно. Психологи запевняють, що дані слова дають студентам впевненість перед іспитом. Варто у вікно крикнути їх, закрити заліковку і йти скласти іспит.

Попросити рідних і друзів себе посварити. Це дозволяє людині відволіктися від іспиту, змушує перестати переживати і нервувати. Вважається, що злі духи обходять стороною. А удача приходить в будинок.

Зустріти вагітну жінку. Якщо перед іспитом йдучи вулицею студент зустрічає вагітну жінку, то він з легкістю здає все на відмінно. Можна спитати про номер квитка, а також оцінку, яку він отримає після захисту.

Прикмети, що залучають удачу під час складання іспиту

Потриматися за відмінника. Дана прикмета зародилася багато років тому. Вважається, що перед іспитом потрібно взяти за руку відмінника, щоб його енергія передалася.

Магія чисел. Людині потрібно перед іспитом приділити увагу числам, які трапляються на шляху. Вони можуть говорити про номер квитка, а також про оцінку, яку отримає студент.

Добре підготуватися до предмета. Щоб вдало скласти іспит, психологи радять до нього підготуватися. Це не тільки дозволить уникнути поганих оцінок, але і допоможе уникнути стресових ситуацій.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Через довгі тривоги у Харкові не працюють заклади: що кажуть у Повітряних Силах

Через довготривалі польоти російських МіГ-3 та повітряну тривогу в Україні, на декілька годин поспіль зупиняється багато процесів життєдіяльності – це магазини, пошти, банки та інші заклади. У Повітряних силах висловилися щодо непрацюючих закладів під час повітряної тривоги.

Так, речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат під час телемарафону заявив, щодо ситуації з довготривалими повітряними тривогами, можливо, будуть зробленні певні корективи. Також він нагадав українцям, що літаки МіГ-31, а особливо ракети "Кинджал", якими вони оснащенні, несуть серйозну небезпеку.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися