У Харківській області борються з професійним вигоранням: кому потрібна допомога

Психологічну допомогу від ЮНІСЕФ надають працівникам Харківської області.

На Харківщині стартувала серія тренінгів для соцпрацівників із надання психологічної допомоги. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

Як розповіла заступниця начальника ХОВА Віта Ковальська, в регіоні посилюють роботу з попередження професійного вигорання серед фахівців соціальних служб громад області.

"Харківська обласна військова адміністрація спільно з ЮНІСЕФ організувала серію тренінгів для фахівців служб соціального захисту регіону. Ці заняття покликані допомогти нашим людям, які щодня працюють в надскладних умовах, перебуваючи у деокупованих громадах і населених пунктах регіону. Наша мета – зробити все, аби соцпрацівники оволоділи техніками і вміннями, які дозволять їм протистояти стресам, зберігати нормальний психологічний стан та працездатність і просто почуватися краще", – розповіла заступниця начальника ХОВА Віта Ковальська.

З міркувань безпеки тренінг буде відбуватися в три етапи для груп із 20 учасників кожна. Планується, що всього навчання відвідають 60 спеціалістів із найбільш постраждалих громад Харківщини.

Програма складається з п'яти блоків.

"Під час занять ми опрацьовуємо п'ять навичок подолання стресу. Фокусуємо свою увагу на соціальних працівниках, бо розуміємо, що їм зараз дістається чи не найбільше, особливо тим людям, які працюють у населених пунктах, що межують із зоною бойових дій. Всі ми зараз перебуваємо у стані стресу. Важливо, аби ті люди, які надають соціальні послуги, в тому числі дітям, вміли керувати своїм психологічним станом, допомагати, стабілізувати та заспокоювати тих, кому це потрібно, і при цьому ефективно виконували свої професійні обов'язки", – розповіла тренерка ЮНІСЕФ Євгенія Ширяєва.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Як у Харківській області людям допомагають швидше повернутися додому

Близько 40 відсотків Харківського району перебували під окупацією. Вже біля року як сили оборони України відбили ворога з цих місць. І люди потроху почали повертатися до своїх домівок. Проте через високу змінюваність цих територій часто їхнє повернення є ризикованим, чи взагалі неможливим.

Як сапери ДСНС відпрацьовують заявки місцевих мешканців, та чи можна після цього повертатися додому, читайте за посиланням.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися