На Харківщині фіксують позитивний момент: про що йдеться

Три ключові фокуси на 2023 рік Kharkiv IT Cluster

У Харківській області на заході від Kharkiv IT Cluster підбили підсумки роботи в регіоні за 2023 рік. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов зазначив, що наступного року, задля допомоги захисникам продовжиться співпраця з Kharkiv IT Cluster. 

За його словами це як велике промислове підприємство з глобальними можливостями. “Йде війна з застосуванням найсучасніших видів озброєння, тому тут важливо тримати лідерство, зокрема, у забезпеченості дронами. Так само на перший план виходять засоби радіоелектронної боротьби. У питаннях захисту держави IT-фахівці мають бути саме інтелектуальними лідерами”, – наголосив очільник Харківської ОВА.

Під час онлайн-виступу голова наглядової ради Kharkiv IT Cluster Олександр Медовий розповів про успіхи у 2023 році. “Маємо 3 ключових фокуси на 2023 рік: працювати для збереження IT-бізнесу учасників у нових умовах, допомагати Харківщині та всій Україні, інвестувати у майбутнє індустрії. До того ж зараз фіксуємо позитивний момент на Харківщині: компанії повертаються назад. Окрім того, багато організацій залишалися під час війни, за що їм дуже вдячні. Саме тому важливо їх підтримати, аби в регіон надходили необхідні податки”, – прокоментував Олександр Медовий.

Виконавча директорка Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал додала, що люди мають бачити Харківщину своєю ключовою локацією для освіти та роботи вже зараз. 

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що про повернення IT-спеціалістів у Харків повідомляв Харківський міський голова Ігор Терехов.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися