Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное: харків'яни завоювали медалі

У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з 20 регіонів України

З 29 липня по 2 серпня в Дніпропетровську пройшов чемпіонат України з веслування на байдарках і каное пам'яті заслуженого тренера України В'ячеслава Сорокіна.

Як повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА, в змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з 20 регіонів України.

Відзначається, що успішно виступила харківська спортсменка Марія Гончарова. На дистанції 1000 м в одиночних каное вона завоювала бронзову нагороду. Також в активі Гончарової срібло в змішаному екіпажі в каное четвірці. На дистанції 5000 м в одиночних каное Марія Гончарова і Андрій Захаров завоювали бронзові нагороди.

Нагадаємо, в Харкові вже четвертий рік поспіль проходить всеукраїнський чемпіонат з воркауту. Так 1 серпня біля ХНАТОБу змагалися 22 людини. Чемпіонат проходив в чотирьох раундах включно з півфіналом і фіналом. Трьох переможців визначили вже після виступів, одним з яких став харків'янин Сергій Кунгуров.