Харківський тенісист Подорожний здобув перемогу на чемпіонаті України

За підсумками п'ятиденного турніру харків'янин став чемпіоном в парному розряді

Тенісист з Харкова Артем Подорожний завоював дві золоті медалі на чемпіонаті України. Про це розповіли в прес-службі Харківської міської ради.

Змагання проходили в Бучі (Київська область), серед спортсменів у категорії до 18 років. Відзначається, що харків'янин обіграв Германа Самофалова з Одеси з рахунком 6:4, 6:2. Так, за підсумками п'ятиденного турніру Артем став чемпіоном в парному розряді, в якому також виступав з Самофаловим.

Серед дівчат харків'янка Марія Вишкін завоювала срібну медаль, поступившись у фіналі спортсменці з Хмельницького Аніті Сагдієвій.

picture

Нагадаємо, харків'янка Еліна Світоліна заявила, що не братиме участь в турнірі US Open, який пройде з 31 серпня до 13 вересня в США. Як сама тенісистка написала на своїй сторінці в Instagram, вона не хоче піддавати свою команду ризику поїздкою до Америки, де виявили велику кількість інфікованих коронавірусом у світі.