Скільки бізнесменів виїхало з Харківщини через війну

Скільки бізнесменів поїхали із Харківщини після вторгнення РФ

З Харківської області свої бізнеси в інші регіони переклали 280 юридичних осіб та 373 фізичні особи-підприємці. Лише за березень припинили свою діяльність 4400 ФОП. Про це розповів начальник облуправління Державної податкової служби Олег Німий.

"Військові дії зумовили припинення діяльності окремими платниками податків, зокрема фізичними особами-підприємцями. Так, у березні припинили діяльність 4400 ФОП. Разом з цим у березні у Харкові та громадах області зареєстровано 81 юридичну особу (90% це громадські благодійні організації) та 860 фізичних осіб-підприємців", - сказав він.

При цьому, за словами Нимого, у квітні надходження до зведеного бюджету у порівнянні з квітнем 2021 року зменшились лише на 20%. При цьому до державного бюджету надходження забезпечено у повному обсязі, до місцевого бюджету скоротилися на 33%. Від бізнесу за квітень регіон отримав   3,5 млрд грн.

Контекст:

Начальник штабу спецпідрозділу "Кракен" полку Азов Костянтин Немічев зазначив, що зараз усі війська РФ перегрупувалися на Донецьку та Луганську області. На Харківщині, за словами Костянтина, триває зачистка залишених маленьких військових груп РФ.

Найбільш запеклі бої на сьогодні йдуть під Ізюмом, у районі Сєверодонецька, Попасної, Лисичанська, а також у зоні Операції об'єднаних сил на Донбасі. Також російські нацисти продовжують блокувати українських захисників Маріуполя на комбінаті "Азовсталь", який регулярно обстрілюють із артилерії та авіації. Територія підприємства піддається постійним штурмам.

До України 24 лютого вторглися війська РФ. Ворог близько 4 години ранку завдав ракетних ударів по всій країні. При цьому в Росії відмовляються називати таке вторгнення війною, а м'яко заявляють, що це така собі "спецоперація" для порятунку "російського світу". Уряд РФ вже заборонив власним громадянам виступати проти війни й запевняє, що їхні війська не бомблять мирні міста, а якщо й бомблять, то виключно з вини української армії. Багато відомих росіян висловилися і висловлюються проти війни й за це на батьківщині їх постійно називають "зрадниками".Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися