На Харківщині неможливо повернутися до очного навчання

У прифронтових областях повернутися до очного навчання неможливо

В Україні на прифронтових територіях повернутись до очного навчання неможливо. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу на засіданні Кабінету міністрів 24 червня.

"Навчальний рік розпочнеться 1 вересня в очному режимі. Питання складне, адже воно пов'язане з безпекою наших дітей. Ситуація з безпекою в країні різна, і вже зараз зрозуміло, що на прифронтових територіях повернутися до очного навчання не можливо, а тому там продовжиться онлайн-формат. Так само як і на окупованих територіях", - сказав прем'єр-міністр.

Контекст:

Начальник штабу спецпідрозділу "Кракен" полку Азов Костянтин Немічев ще в травні заявив, що війська РФ перегрупувалися на Донецьку та Луганську області. На Харківщині, за словами Костянтина, тривала зачистка залишених маленьких військових груп РФ. Після його слів через тиждень ЗСУ провели успішний контрнаступ на Харківському напрямку та відкинули ворога. Наразі РФ доводиться зміцнюватися в Харківській області та перекидати додаткові сили для утримання вже зайнятих позицій. За допомогою перекинутих резервів Росія намагається контратакувати українські сили та місцями їм це вдається. Через такі контрнаступи їм стало зручніше обстрілювати Харків, що вони регулярно і роблять.

Найбільш запеклі бої на сьогодні точаться у районі Сєверодонецька, Попасної, Лисичанська, а також у зоні Операції об'єднаних сил на Донбасі. Найгарячіша точка - це Луганська область. Ворог настає з Попасною в різні боки і хоче оточити українських військових у Сєвєродонецьку. Також ворог уже увійшов до Сєверодонецька. ЗСУ відступили з невигідних позицій та намагаються мінімізувати можливі втрати

Нагадаємо, Російська Федерація 24 лютого близько 4 години ранку завдала ракетних ударів по військових об'єктах усієї України. Після цього почалося масштабне вторгнення з усіх боків, яке мало, за планами РФ, закінчитися досить швидко. У Росії заявляють, що це якась "спецоперація" для порятунку "російського світу" від "нацизму". При цьому Росія запевняє, що їхні війська не бомблять мирні міста, а якщо й бомблять, то виключно з вини української армії. Багато відомих росіян висловилися та висловлюються проти війни, а також допомагають українцям за кордоном і за це на батьківщині їх постійно називають "зрадниками".




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися