Жителі Харківщини можуть безкоштовно отримати дрова на опалювальний сезон

Таке рішення було прийняте ще для ряду областей.

Згідно з рішенням Уряду, мешканці особливо небезпечних територій можуть безоплатно отримати дрова. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Мінреінтеграції.

На територіях, прилеглих до зон проведення бойових дій, влада  забезпечить  мешканців безоплатною деревиною, щоб кожна сім’я мала можливість зігріти оселю протягом осінньо-зимового періоду. 

Витрати на закупівлю та доставлення деревини обласним військовим адміністраціям компенсують шляхом перерозподілу субвенції з державного бюджету.

Відповідну ініціативу Мінреінтеграції підтримав Уряд, видавши розпорядження про перерозподіл коштів і схваливши відповідні розрахунки.

Змінами передбачено надання можливості обласним військовим адміністраціям Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської та Чернігівської областей, території яких прилеглі до зони проведення воєнних (бойових) дій, забезпечити населення цих територій паливною деревиною на період опалювального сезону.

Реалізація проєкту буде здійснюватися в межах видатків, передбачених Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, в обсязі 562,5 млн грн.

Нагадаємо, що в Харкові "Теплові мережі" пришвидшили роботи. Бригади КП "Харківські теплові мережі" прискорюють роботи у центральних частинах міста, аби якомога швидше провести асфальтування ділянок на місцях розриттів. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на прес-службу Харківської міської ради.

Як повідомили на підприємстві, фахівці підприємства закінчують тепломеханічні роботи на джерелах теплопостачання, проводять благоустрій території та закривають віконні отвори у будівлях підприємства. Крім того, через сильні пориви вітру усім філіям ХТМ довелося укріплювати огорожі на місцях проведення земляних робіт. На підприємстві звернулися до харків’ян з проханням не нехтувати попереджувальною сигнальною стрічкою та огорожею ХТМ, не наближатися до відкритих теплотрас, стежити за дітьми і не кидати сміття у траншеї.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися