Діти зі звільнених територій Харківщини отримають психологічну допомогу від ЮНІСЕФ

Спочатку проект з’явиться у Балаклії.

Першим містом, де дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) відкриє пункт психологічної допомоги дітям, стане Балаклія. Згодом проєкт планують поширити також на Ізюм та Великий Бурлук.

Таке рішення було прийнято в результаті зустрічі начальника ОВА Олега Синєгубова та представників ЮНІСЕФ, повідомляють "Коментарі. Харків".

Цього тижня уповноважені особи Фонду разом із керівництвом Департаменту охорони здоров’я Харківської ОВА відвідали Балаклійську громаду.

"ЮНІСЕФ планує розгорнути в Балаклії намет із ігровою зоною, де психологи працюватимуть із дітьми, які опинилися у скруті під час окупації. Спочатку вони приїдуть зі своїм персоналом для того, щоб навчити і згодом залучити до цієї роботи наших лікарів первинної ланки та дитячої поліклініки", - розповів директор Департаменту Максим Хаустов.

Також у Балаклії представники Фонду оглянули пошкоджене приміщення центральної районної лікарні та пообіцяли надати нове обладнання для дитячого відділення цього закладу.

"У лікарні вже ведуться відновлювальні роботи. Медичний персонал прибрав багато приміщень, вони вивезли весь бруд, залишений росіянами. Зараз залишається тільки замінити розбиті вікна і там зможуть працювати ковідне, хірургічне та терапевтичне відділення. Світло та інтернет уже є", - додав директор Департаменту.

picture

picture

picture

picture

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Дітям з віддалених сіл Харківщини передали мобільнийінклюзивно-ресурсний центр. На його базі зможуть займатися дітки з вадами розвитку.

Діти з особливими освітніми потребами, які проживають у віддалених населених пунктах Харківської області, відтепер можуть отримувати сучасну діагностику та спеціалізовану допомогу. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова.

Для надання професійної допомоги таким діткам Харківській академії неперервної освіти передали спеціалізований автомобіль, оснащений як мобільний інклюзивно-ресурсний центр. Повідомляється, що це авто високої прохідності Харківська область отримала в подарунок від волонтера з Великої Британії.

"На його базі ми створили перший в області мобільний центр для дітей з вадами розвитку. Тепер вузькопрофільні фахівці – психологи, рефлектологи, реабілітологи, логопеди можуть приїхати у будь-який куточок області, де є діти, які потребують їхньої допомоги. Та прямо у мобільному центрі провести діагностику дитини або ті чи інші розвиваючи заняття",  – зазначив очільник області.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися