Харківська область на першому місці в Україні – це зробила росія

Окупанти завдали збитків екології Харківської області на понад 370 мільярдів гривень

Внаслідок активних бойових дій на Харківщині знищено або пошкоджено понад 170 тисяч гектарів лісів та більш як 570 тисяч гектарів сільгоспугідь.

Попередні підрахунки проводили на деокупованій території області та тих районах, де дозволяє безпекова ситуація. Про це розповів заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов, інформують "Коментарі. Харків".

"Великий обсяг території області з причин мінування, ведення бойових дій або тимчасової окупації ми не можемо обстежити. Тому остаточна цифра буде більшою, ніж 370 мільярдів гривень. На даний час Харківщина залишається найбільш замінованим регіоном України", - додав Євген Іванов.

Крім того, окупанти знищили гідроспоруди на Оскільському водосховищі, що спричинило найбільшу екологічну катастрофу Харківської області. Виток майже 5 метрів води спричинив втрати природно-заповідного фонду, міграцію та вимирання тварин, птахів і риби.

Також руйнувань зазнала інфраструктура Краснопавлівського та Печенізького водосховищ, завдяки яким забезпечується водопостачання Харкова.

"На щастя, ці руйнування не вплинули на якість води, забезпечення водою обласного центру та населених пунктів регіону. За станом і якістю води системно слідкують наші профільні служби", - пояснив Євген Іванов.

Під егідою Харківської обласної військової адміністрації та профільних міністерств створено робочу групу з обстеження стану довкілля області. До органу увійшли представники районних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, правоохоронці та громадськість. Мета групи – збереження існуючого природного фонду, встановлення фактів незаконної вирубки лісів, вилову риби тощо.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Харків’яни задають питання щодо розподілу газу: у "Газмережах" відповіли

Як отримати заяву-приєднання до договору розподілу газу, якщо ви тимчасово не мешкаєте у домоволодінні?

Заява-приєднання надійде споживачам Харківської філії "Газмережі" разом з платіжкою за липень. Її необхідно заповнити та відправити на адресу підрозділів Харківської філії "Газмережі", залишити у центрі обслуговування клієнтів або передати контролеру.

Проте якщо ви зараз не маєте змоги отримати заяву - приєднання фізично, бо, наприклад, тимчасово не мешкаєте у домоволодінні, не поспішайте засмучуватись. Документ отримати можна. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської філії "Газмережі".

Що для цього потрібно зробити – читайте за посиланням.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися