У Харківській області розглядають інші населенні пункти для оголошення евакуації

Олег Синєгубов: Частину фортифікаційних споруд можуть побудувати у самому Куп'янську

Частину фортифікаційних споруд можуть побудувати в житлових масивах самого Куп'янська. Жителям міста можуть рекомендувати евакуюватися, щоб убезпечити від обстрілів РФ. Рішення про евакуацію має прийняти обласна Рада оборони.

Про це 1 грудня повідомив під час брифінгу керівник ОВА Олег Синєгубов, інформують "Коментарі. Харків" з посиланням на Суспільне Харків.

"Можливо, поки що це буде рекомендація щодо виїзду, не обов'язково це буде одразу примусова евакуація. Ми зараз розглядаємо населені пункти, де перебувають 525 дітей, у тому числі розглядаємо Заоскілля — і ту частину Куп'янська", — зазначив Синєгубов.

Він додав, що у місті можуть звести оборонні укріплення.

"Оскільки ми маємо продовжувати посилювати наші фортифікаційні споруди, частина їх може розташовуватися безпосередньо у Куп'янську, у житлових масивах міста. Щоб убезпечити людей від ворожих атак, ми маємо проводити евакуацію. Наразі ніяких ускладнень ситуації немає, вона важка, але стабільна", — сказав Синєгубов.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Куди звертатися харків’янам, якщо зникло світло (корисні контакти)

Власністю АТ "Харківобленерго" є кабельні і повітряні електромережі, які ідуть лише до ввідного щитка будинків. Електромережі всередині обслуговує управитель – комунальне чи інше підприємство, а також ОСББ. Проводка в квартирі чи приватному домоволодінні – відповідальність власника житла, а вуличне освітлення – сфера компетенції місцевих комунальників. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію АТ "Харківобленерго".

Таким чином, якщо немає світла тільки у вашій оселі, і автомати/запобіжники в порядку, вам потрібно звернутися до приватного електрика або спеціалізованої організації, які знайдуть причину знеструмлення та вирішать проблему.

У разі відсутності електрики на сходовій клітці або у вашому багатоквартирному будинку, телефонуйте до комунальних служб або зверніться до голови ОСББ. Якщо без електроенергії одразу кілька будинків, тоді повідомити про це або дізнатися причину знеструмлення ви можете в АТ "Харківобленерго". Корисні контакти – дивіться за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися