На Харківщині проходять диверсійні групи окупантів: це несе пряму загрозу для населення

Окупанти здійснюють рейди у прикордонній частині Дергачівщини

Російська армія продовжує обстрілювати населені пункти Козачолопанського старостинського округу, а також намагається здійснювати диверсійні рейди у прикордонній частині Дергачівщини. Про це у своєму місячному звіті повідомив начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко, інформують "Коментарі. Харків".

Він повідомив, що Сили оборони України успішно подавляють ці спроби, не дозволяючи ворогу перейти через державний кордон.

"Водночас внаслідок російських обстрілів у Козачій Лопані протягом листопада загинула одна людина, ще троє отримали поранення. Окупанти не припиняють руйнувати приватні будинки та інфраструктуру селища, однак загрози повторного наступу немає – наші захисники міцно тримають оборону кордону", – зазначив очільник громади.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Куди звертатися харків’янам, якщо зникло світло (корисні контакти)

Власністю АТ "Харківобленерго" є кабельні і повітряні електромережі, які ідуть лише до ввідного щитка будинків. Електромережі всередині обслуговує управитель – комунальне чи інше підприємство, а також ОСББ. Проводка в квартирі чи приватному домоволодінні – відповідальність власника житла, а вуличне освітлення – сфера компетенції місцевих комунальників. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію АТ "Харківобленерго".

Таким чином, якщо немає світла тільки у вашій оселі, і автомати/запобіжники в порядку, вам потрібно звернутися до приватного електрика або спеціалізованої організації, які знайдуть причину знеструмлення та вирішать проблему.

У разі відсутності електрики на сходовій клітці або у вашому багатоквартирному будинку, телефонуйте до комунальних служб або зверніться до голови ОСББ. Якщо без електроенергії одразу кілька будинків, тоді повідомити про це або дізнатися причину знеструмлення ви можете в АТ "Харківобленерго". Корисні контакти – дивіться за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися