Президент Зеленський під час візиту на Харківщині дав важливі доручення

Олег Синєгубов розповів, кого залучають до посилення фортифікаційних споруд в області

В ефірі "Єдиних новин" начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов розповів про виконання на Харківщині доручень Президента щодо посилення фортифікацій, інформують "Коментарі. Харків".

"Над посиленням оборонних споруд ми працюємо постійно. Цього року на ці потреби рішенням Кабміну з резервного фонду держбюджету Харківщині виділено більше 1,35 млрд грн.

Крім того, з обласного бюджету спрямували близько 405,5 млн грн на оборонні заходи. В тому числі і на будівництво оборонних ліній. Пріоритет – Куп'янський та Борівський напрямки", – розповів начальник ХОВА.

Він зазначив, що до цього питання підходять комплексно, залучаючи також відповідальний бізнес області та органи місцевого самоврядування.

"Маємо чіткі доручення від Президента, який нещодавно відвідав Куп'янщину, які саме лінії оборони потребують підсилення.

Перші лінії оборонних споруд зводимо на відстані кількох кілометрів від позицій ворога. Тому кожні такі роботи – це фактично спецоперація. Адже доводиться працювати під вогнем ворога", – підкреслив голова ХОВА.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Куди звертатися харків’янам, якщо зникло світло (корисні контакти)

Власністю АТ "Харківобленерго" є кабельні і повітряні електромережі, які ідуть лише до ввідного щитка будинків. Електромережі всередині обслуговує управитель – комунальне чи інше підприємство, а також ОСББ. Проводка в квартирі чи приватному домоволодінні – відповідальність власника житла, а вуличне освітлення – сфера компетенції місцевих комунальників. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію АТ "Харківобленерго".

Таким чином, якщо немає світла тільки у вашій оселі, і автомати/запобіжники в порядку, вам потрібно звернутися до приватного електрика або спеціалізованої організації, які знайдуть причину знеструмлення та вирішать проблему.

У разі відсутності електрики на сходовій клітці або у вашому багатоквартирному будинку, телефонуйте до комунальних служб або зверніться до голови ОСББ. Якщо без електроенергії одразу кілька будинків, тоді повідомити про це або дізнатися причину знеструмлення ви можете в АТ "Харківобленерго". Корисні контакти – дивіться за посиланням.

У Харкові пішла з життя викладач університету

27 листопада на 97 році пішла із життя видатна учена-криміналіст, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, Заслужений професор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, заслужений діяч науки і техніки України, професор Віолетта Омелянівна Коновалова. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися