Мікробне забруднення: яку воду не можна пити у Харкові

При дослідженні проб води із природних джерел на території міста Харкова було виявлено відхилення

Фахівці з'ясували, яка вода у Харкові не відповідає нормам та яку воду небезпечно вживати. Про це повідомили на сайті "Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України".

У серпні фахівці взяли проби води із природних джерел на території міста Харкова. Згідно з результатами дослідження, не відповідає вимогам гігієнічних нормативів за показниками епідемічної безпеки вода з каптажу джерела у Манжосовому Яру.

"Вказаний факт свідчить про мікробне забруднення підземних водоносних горизонтів та прогностично несприятливий, оскільки за період ведення бойових дій питома вага проб джерельної води з відхиленнями від нормативів значно зросла", - йдеться в повідомленні.

Раніше було встановлено, що нормам не відповідає вода за такими каптажами: парк Юність, Олексіївська балка на вул. Клочківській та джерело поблизу Петренківської водойми.

Раніше видання "Коментарі. Харків" повідомляло:

 У Харківському лабораторному центрі опублікували список пляжів у Харкові та Харківській області, які є небезпечним і для купанняУ межах зони купання 6 водойм проби води за вмістом лактозопозитивних кишкових паличок не відповідають гігієнічному нормативу.

 Відома харківська мережа супермаркетів змінить свою назву. Однак ще деякий час паралельно використовуватимуться і логотип Захоплення та елементи нової назви. Докладніше про це читайте у нашому матеріалі.

 Де зараз можна скористатися "Картою харків'янина". До серпня свої філії відкрили вже понад 40 партнерів харківського проекту. Докладніше про це читайте у матеріалі.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися