Колишній глава ХОДА підписав розпорядження про припинення своїх повноважень

Колишній губернатор може піти в офіс президента

Колишній голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер офіційно пішов у відставку. Про це він повідомив на своєму Telegram-каналі.

Він зазначив, що президент вирішив зберегти баланс в регіоні та побажав своїй наступниці Айні Тимчук успіху.

При цьому Кучер не виключає того, що піде працювати до Києва.

"Я і моя команда залишаємося в харківських політичних процесах, але не буду заперечувати, що розглядаю ряд запропонованих можливостей бути корисним Президенту в Києві. Найближчим часом озвучу остаточне рішення", - написав він у себе на каналі.

Нагадаємо, глава ХОДА на цьому тижні потрапив на "жорстку співбесіду" в Офісі президента. Результатом цієї зустрічі стало рішення про відставку Кучера з посади губернатора Харківської області.

Довідка "Коментарів": Айна Тимчук народилася в 1973 році в місті (тепер Дніпро). У 1995-му закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю "Управління трудовими ресурсами", а у 2004 році - Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю "Державне управління". Тимчук має ряд державних нагород. У травні 2019 тодішній президент Петро Порошенко нагородив, серед інших, Айну Тимчук орденом княгині Ольги III ступеня - "за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм". Крім цього чиновниця має почесне звання "Заслужений економіст України" (2008 рік).

Як повідомляли "Харків. Коментарі" раніше, нова глава Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук почала знайомитися зі співробітниками ХОДА.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися