Скільки бюлетенів використали на виборах у Харкові

У Харкові на виборах проголосували понад 288 тисяч громадян

У Харкові явка на виборах становила близько 28%. Про це після завершення голосування розповіла голова Харківської міської територіальної виборчої комісії Олена Матвієнко.

За словами чиновниці, всього вони отримали 288 336 бюлетенів. При цьому у списках перебуває 1 млн 19 тисяч 175 виборців.

Контекст :

У Харкові кандидат на крісло мера Михайло Добкін заявив, що оприлюднені результати екзитполів не відповідають дійсності та їх взагалі замовив штаб Ігоря Терехова.

 Верховна Рада призначила вибори мера Харкова на 31 жовтня 2021 року. Відповідну постанову № 5292 ухвалила Верховна Рада України на позачерговому засіданні 30 березня. Текст ухвали доступний на офіційному сайті державного відомства.

 Загалом на голосування у Харкові прийшло 28,6% (похибка – 1,1%) від усіх мешканців. Варто зазначити, що у 2020 році явка була 36,98%, а у 2015 взагалі 46,6%. Таку різницю минулого року виправдовували коронавірусом.

 Російський політтехнолог Станіслав Бєлковський на YouTube-каналі "Влада vs Влащенко" дав свій прогноз і заявив, що Добкін має хороші шанси.

 У Харкові на виборчих дільницях у школах у всіх районах міста встановлять одразу 41 пункт вакцинації. Отримати вакцину Coronavac, Pfizer або AstraZeneca можна буде з 09:00 до 18:00.

 В останній день перед затвердженням остаточного переліку кандидатів на позачергових виборах мера Харкова двоє із уже зареєстрованих кандидатів подали заяви про відмову від участі у перегонах. Грошова застава, яку вони внесли при реєстрації як кандидати, їм не повернуть.Харьковчанин

2 листопада 2021, 01:45

На этих местных выборах была массовая фальсификация в пользу нынешнего надеюсь ВРЕМЕННО и.о. мэра негодяя Терехова! Он набрал 50 с копейками процентов голосов, и это при использовании админ-ресурса почти на всех харьковских региональных СМИ и при "обрабатывании" работников бюджетной сферы города - заставили их голосовать за "нужного" кандидата. Мы же прекрасно понимаем, за кого. В любом случае, ни в коем случае, повторяю, ни в коем, нельзя называть этого Терехова победителем на этих выборах 31 октября 2021!!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися