У Харкові прямо біля спорткомплексу лежав труп людини

У Харкові прямо біля спорткомплексу лежить труп людини

У Харкові 8 вересня близько 18:30 в районі гірськолижної траси "Харківська Швейцарія" виявили труп чоловіка. Про це розповів прессекретар прокуратури Харківської області Дмитро Чубенко, пише Newsroom.

За словами Чубенко, зараз експерти встановлюють особу загиблого. За попередніми даними, чоловік міг накласти на себе руки. Всі подробиці з'ясовують фахівці.

Інші смерті в Харкові:

У вірменській церкві попрощалися з загиблою дочкою Валерія Арутюнова. Він є директором "Житлобуд-1", головою правління АТ "Трест Житлобуд-1". Також чоловік двічі був депутатом Харківської міськради.

 У Харкові 1 вересня на 91-му році життя помер відомий вчений Юрій Лосєв. Він був одним із провідних фахівців в області інформаційних технологій в Україні, засновником і керівником наукової школи, пов'язаної з проблемами передачі інформації в автоматизованих системах управління. Під його керівництвом випустилися 40 кандидатів наук і 5 докторів наук за спеціальністю "Інформаційні технології".

 У Харкові 29 серпня помер від інсульту Народний артист України, актор театру Пушкіна і доцент кафедри майстерності актора Харківського державного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського Михайло Тягнієнко.

 У липні стало відомо про смерть відомого харківського вченого, одного з найстаріших співробітників Науково-технологічного комплексу "Інститут монокристалів" НАН України, професора, доктора технічних наук, головного наукового співробітника Володимира Рижикова. Вчений помер 26 липня на 82-му році життя.

 У п'ятницю, 6 серпня, у 59 років пішов із життя Олег Шаповалов, який був головою Харківської обласної ради з 2005 по 2006 рік.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Джерело: https://www.newsroom.kh.ua/
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися