Мер Харкова розповів, що «X-card» можуть зробити платіжною карткою

Цього року міська влада планує продовжувати розвивати проєкт "Картка харків'янина"

Унікальний соціальний проєкт "Карта харків'янина" незабаром може вийти на новий рівень і "X-card" може стати платіжною карткою. Про це повідомляється у пресслужбі Харківської міської ради.

Як заявив мер міста Ігор Терехов, на сьогодні партнерами "Карти харків'янина" є вже 130 різних компаній, підприємств, організацій тощо. А користувачами цих карт є понад 368 тис. харків'ян. На цьому міська влада не має наміру зупинятися. Зазначається, що навесні поточного року власниками X-card стануть 650 тисяч городян.

Заступник директора КУ "Офіс реформ Харкова" Дмитро Давидьянц наголосив, що незабаром у місті розпочнеться масштабна рекламна кампанія партнерів "X-card". Планується випускати буклети, публікувати інформацію в соціальних мережах та ЗМІ, щоб привернути увагу якнайбільше кількості мешканців Харкова. Окрім того, у травні для бізнес-партнерів хочуть провести ярмарок вакансій.

Дмитро Давидьянц також поділився планами щодо того, як цього року планують розвивати "Карту харків'янина". З його слів, найближчим часом планується розробка її електронного аналога.

Мер міста Ігор Терехов своєю чергою зауважив, що зараз також розглядається можливість зробити "X-card" платіжною карткою.

Читайте також:

До проєкту "Карта харків'янина" приєдналися нові партнери. Тепер на власників "Карти" чекають нові знижки. Докладніше читайте у нашому матеріалі.

У мерії попередили про шахраїв, які пропонують городянам прискорити отримання "Карти харків'янина".

Харків'янам відповіли на найпопулярніші питання щодо X-card у системі "Електронний квиток".Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися