Рейтинг міст України: хто лідирує та на якому місці Харків

Харків входить у трійку найкращих

Вже майже три місяці проходить голосування за найкраще місто України 2022 року. До кінця року українці можуть голосувати за своє улюблене місто і тим самим підіймати його у рейтингу. Про це повідомляє сайт MistoUa.

З 1 січня до 21 лютого поточного року за Харків було віддано 22 652 голоси. З таким результатом місто опинилося на другій позиції у рейтингу. Зазначимо, що тижнем раніше результат Харкова був 20 346 голосів.

Лідирує, як і раніше, Луцьк. На сьогодні за нього віддано 28 793 голоси. За тиждень до його колишніх результатів побільшало 4500 нових голосів. Зазначимо, що до кінця 2021 року при підрахунку голосів Луцьк опинився на десятій позиції.

Як виглядає п'ятірка лідерів у рейтингу міст 21 лютого:

1 місце – Луцьк. 28793 голоси;

2 місце – Харків. 22 652 голоси;

3 місце – Павлоград. 5704 голоси;

4 місце – Ізмаїл. 3137 голосів;

5 місце – Запоріжжя. 2644 голоси.

Загалом у рейтингу 50 міст. Столиця України, до речі, опинилася на дев'ятому місці із результатом у 359 голосів.

picture

picture

Залишити свій голос на сайті дуже просто – досить натиснути на "Голосувати". До речі, віддати свій голос можна лише один раз на добу.

Читайте також:

Харківські важкоатлети стали найкращими в Україні. Їм вдалося посісти перше місце в українському рейтингу олімпійських видів спорту у 2021 році. Докладніше читайте у нашому матеріалі.

• Жителям Харкова запропонували спільно обрати "музичний" логотип міста. Цей логотип презентує Харків серед майже 300 міст-партнерів всесвітньої мережі креативних міст ЮНЕСКО.

• Незабаром із Харкова можна буде полетіти до ще одного міста. Вже відомий розклад і ціни на квитки.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися