У Харківській області пройшли перевірки: результати невтішні

У регіоні виявлені порушення майже на усіх об’єктах.

Станом на 11 травня фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування проведено комісійні перевірки 65 об’єктів централізованого водопостачання та 252 об’єктів децентралізованого водопостачання. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію ГУ ДПСС у Харківській області.

Порушення виявлені на 65 (100%) об’єктах централізованого та на 223 (89%) об’єктах децентралізованого водопостачання.

З метою усунення виявлених порушень санітарного законодавства видано 50 приписів, направлено 143 листи з пропозиціями та відповідними роз’ясненнями до органів місцевого самоврядування та балансоутримувачів щодо усунення виявлених порушень, ініційовано проведення 17 засідань місцевих комісій з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для розгляду питання забезпечення населення якісним питним водопостачанням.

Проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню інфекційних хвороб людей, локалізації та ліквідації спалахів і епідемій на території Харківської області в умовах воєнного стану триває.

"Держпродспоживслужба посилила державний санітарно-епідеміологічний нагляд за дотриманням вимог санітарного законодавства на об’єктах систем водопостачання та водовідведення населених пунктів. Мета – запобігти виникненню та поширенню інфекційних хвороб людей, локалізації та ліквідації спалахів та епідемій, зокрема холери, на території України", – зазначають у відомстві.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

На Харківщині про небезпеку оповіщатимуть по-новому

На Харківщину від МКЧХ надійшли нові системи оповіщення Міжнародний Комітет Червоного Хреста передав для потреб Харківської області 65 систем оповіщення. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов подякував представникам Міжнародного Комітету Червоного Хреста за чергову допомогу.

"Постійно працюємо над вдосконаленням системи оповіщення, адже до повномасштабного вторгнення вона насправді була у досить критичному стані. Також дякуємо Міжнародному Комітету Червоного Хреста, зокрема, за генератори, якими вони нас забезпечили. Завдяки цьому обладнанню ми мали стабільне електропостачання і втримали взимку ситуацію на комунальних підприємствах міста та області", – сказав Олег Синєгубов.

Першочергово системи оповіщення спрямують у громади, які найбільше страждають від обстрілів. "Системи оповіщення будуть розподілені  між населеними пунктами Харківської області, щоб місцеві були проінформовані про небезпеку. Ми й надалі співпрацюватимемо з Харківською ОВА для вивчення потреб у регіоні і за можливістю будемо їх покривати", – прокоментував старший фахівець з фінансово-економічної безпеки МКЧХ Тимур Потєхін.

Нагадаємо, раніше в регіон вже надходило 50 сучасних систем оповіщення.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися