Багато скарг від мешканців: що відбувається з мережами у будинках Харкова

Замість старого металу – сучасний пластик: харківські теплоенергетики комплексно готують оселі харків’ян до опалювального сезону.

Мікрорайон з двоповерховими будинками у Слобідському районі будували ще полонені німці в минулому сторіччі. Сьогодні в двох будинках там  капітально замінюють внутрішньобудинкові системи центрального опалення. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію КП "Харківські теплові мережі".

Як каже заступник директора технічного КП "Харківські теплові мережі" з питань ВБС Олександр Ганженко, будинок дуже старий, і минулої зими від його мешканців було багато скарг на якість опалення. Тому влітку тут зробили капітальний ремонт внутрішньобудинкової системи:  замінили усі стояки і лежаки по квартирах, на даху, у міжповерхових перекриттях та теплову рамку у підвалі.

Місцева мешканка Олександра Корягіна була приємно вражена якістю робіт і культурою виробництва. Каже настільки сподобалося ставлення хлопців до роботи, залишала їм ключі від квартири і йшла на роботу без хвилювання. Вони все зробили якісно і за собою прибрали. ЇЇ сусід  Вадим Канцеров показав нові комунікації на даху і у власній квартирі. Найбільше його вразив той факт, що роботи виконали чисто, швидко і не зважаючи на війну.

Слюсар ВБС цього теплового району В’ячеслав Юренко, на прикладі старої теплової рамки пояснив проблему недогріву у будинках. Металеві труби настільки забиваються шлаком, що іноді рух теплоносія просто неможливий. Тому його дуже обурює підхід деяких сторонніх фахівців, які міняють людям батареї за гроші, не пояснюючи, що причина зовсім в іншому місці. Співробітники "Харківських теплових мереж" цю проблему вирішують комплексно. На сьогодні, за словами заступника директора технічного по ВБС Олександра Ганженка, по Харкову ведеться 12 капітальних  і 290 поточних ремонтів систем опалення в будинках. Запорука успіху у такій справі – співпраця із мешканцями. У Слобідському районі їхня самоорганізація прискорила справу. Усі без винятку дозволили провести роботи у квартирах.

До речі, комунікації у будинках під час капітальних ремонтів замінюються на сертифікований пластик. Він не проводить блукаючі токи, не піддається корозії та зашлакуванню, краще зберігає температуру теплоносія. Це гарантія того, що в будинку буде тепло та комфортно щонайменше років 50.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У школярки з Харкова провели обшуки

Цілу галерею вилучили під час обшуку у 14-річної школярки, яка записала гімн рф. Російські прапори і лозунги на підтримку царя та царської росії, радянська символика – все це дівчина-підліток малювала власноруч. Зберігала також радянські рублі.

Про результати обшуку вдома у неповнолітньої харків’янки повідомив начальник Слідчого відділу ГУ НП в Харківській області Сергій Болвінов. "Очевидно, що країною-агресоркою вона захоплюється серйозно. А такі потужні антиукраїнські настрої наврядчи могли залишитися непоміченими з боку матері.

Що загрожує школярці, її матері та подрузі дівчини, яка разом з нею вішала ворожу листівку – читайте за посиланням.

Мер Харкова розповів, за яких умов іноземні інвестори вкладатимуть гроші у місто

Міський голова Ігор Терехов взяв участь у робочій зустрічі, присвяченій питанню розробки Генерального плану міста Харкова та залучення до його реалізації міжнародних партнерів у Британії.

"Кожен інвестор буде розуміти, що має план дій, на який він може розраховувати, і чіткі правила нарівні з підтримкою міської влади. Він розумітиме, як і куди вкладати гроші, щоб вони були захищені. Тому хочу звернутися до вас щодо підтримки цього Генплану. Вдячний усім за підтримку України у війні! Ми потребуємо цього, бо це складова нашої спільної перемоги", - наголосив Ігор Терехов.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися