У Харкові відкриють оновлений медзаклад: де та коли почне роботу

На Північній Салтівці готують до відкриття філію поліклініки №23

У філії Міської дитячої поліклініки №23 на вул. Метробудівників, 24, будівля якої зазнала значних пошкоджень внаслідок обстрілів, тривають відновлювальні роботи. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Як повідомили в Департаменті охорони здоров’я, за дорученням міського голови Ігоря Терехова у медзакладі вже замінили пошкоджені вікна, відремонтували інженерні мережі тепло- та водопостачання, а також водовідведення. Зараз фахівці займаються відновленням покрівлі.

У департаменті зазначили, що філія поліклініки почне роботу найближчим часом. Також для надання медичної допомоги населенню Північної Салтівки буде здійснюватися прийом лікарями первинної та вторинної допомоги Міської поліклініки №10.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харкові будують новий парк: подробиці

Парк каменів, або Парк батьків – це один із проєктів Фельдман Екопарк, який почали реалізовувати перед початком повномасштабної війни. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Фельдман Екопарку.

Там підкреслили, що створення цього парку продовжується: формують інсталяції, будують оглядові майданчики.

Що саме буде в парку та яке він має значення – читайте за посиланням.

Китайські інвестори пропонують будувати цілі райони на Харківщині

Михайло Харнам зустрівся з представником китайської будівельної компанії. Під час зустрічі сторони обговорили питання відновлення міста Харків і Харківської області. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

Як зазначив заступник начальника Харківської ОВА, попередні перемовини із керівництвом компанії "Фьюче Інтеленженс" вже проводились протягом року.

Які проєкти планують реалізовувати китайські інвестори – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися