Мер Харкова розповів, чи готове місто приймати переселенців з Куп’янська

Харків готовий приймати переселенців з Куп’янська

Місто Харків має можливості надати все необхідне для комфортного проживання людям, які евакуюються з Куп’янського району. Про це 31 жовтня в етері національного телемарафону наголосив міський голова Ігор Терехов, інформують "Коментарі. Харків".

За його словами, вимушених переселенців розселяють у гуртожитках. Людям готові надати теплий одяг, постільну білизну, засоби гігієни, а також забезпечують харчуванням - близько 35 тис. мешканців міста щодня безкоштовно отримують їжу.

Мер також розповів, що на комунальних, державних і приватних підприємствах є робочі місця для переселенців.

"У місті відкривається багато ФОПів – Харків посідає четверте місце в країні за кількістю їх реєстрації", - зазначив Ігор Терехов.

Нагадаємо, що станом на 1 жовтня кількість ФОП у Харкові становила 118,7 тис. осіб. Протягом січня-вересня понад 10,5 тис. фізичних осіб-підприємців розпочали роботу та офіційно зареєстрували бізнес у Харкові. Крім того, 727 ФОП обрали Харків як нову локацію для своєї діяльності.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Басейни у Харкові: топ-5 місць для плавання

Де провести вихідні з родиною, або зайнятися корисним видом спорту у Харкові

Літо давно закінчилося, а любов до водних видів спорту – не закінчується навіть з приходом холодів. Де у Харкові можна поплавати, провести час з родиною, або зайнятися спортом у воді – дізнавалися "Коментарі. Харків". Топ-5 басейнів у Харкові – дивіться за посиланням.

У Харкові відмовилися розміщувати рекламу ХарківПрайду: активісти називають це гомофобією

Представники ЛГБТ+ спільноти називають таке ставлення влади – гомофобією

У Харкові відмовилися розміщувати рекламу ХарківПрайду на вулицях. Про це активісти повідомили на своїй сторінці у соцмережах, інформують "Коментарі. Харків".

"На честь ХарківПрайду 2023 ми створили серію візуальних робіт в співпраці з українськими художницями, яку хотіли розмістити на бордах міста", – зазначили активісти. Чому ці роботи так і не опинилися на бордах та яка ситуація зі справою зараз – читайте за посиланням.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися