У Харківській області створили екоскотч, який не шкодить світу

На Харківщині почали випускати екоскотч

У Змієві на папірні почали випускати екоскотч. Про це повідомили KHARKIV Today.

Відзначається, що даний скотч роблять з переробленої сировини, після того, як він потрапляє в сміття, він розкладається сам по собі та не приносить шкоди навколишньому середовищу. Якщо говорити конкретніше, то екоскотч роблять з переробленого паперу, яку, своєю чергою, роблять зі старих пакетів для молока і соку. Для клейкої стрічки застосовують полісахариди, простою мовою - крохмаль, тому ніякого мікропластику після того, як продукт розкладеться, не залишиться вже через місяць, в той час, як звичайний скотч розкладається тільки через 100 років. Устаткування папірні дозволить випускати 50 тисяч рулонів екоскотчу довжиною 200 метрів щомісяця.

"Крім того, елементи звичайного скотчу можуть стати причиною підвищеної небезпеки та шкоди для здоров'я, а для переробників скотч в поєднанні з папером - це взагалі велика проблема, тому його, як правило, не беруть в макулатуру. Упаковування, склеєну екоскотчем, можна буде переробити ще раз ", - кажуть на Зміївській паперовій фабриці.

Нагадаємо, на Харківщині бізнесмени, яких підозрюють в незаконному видобутку глини та піску, не дозволили екологам провести перевірку.



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися