В Харкові дітям дозволи не ходити до школи

Профілактика кронавірусу в Харкові: закриють театри і кінотеатри, а дітям дозволять не ходити до школи

Через загрозу поширення коронавірусу в Харкові заривають театри, кінотеатри і цирк. Про це "Коментарі. Харків" дізналися в прес-службі Харківської міської ради.

Наразі відомо, що заклади будуть закриті для відвідування кілька найближчих тижнів. Більш точні дати не повідомляють.

Крім того в місті скасовують всі спортивні заходи та обмежують масові заходи.  Так, захід може відбутися за участю не більше 60 людей.

А от дитячі садочки, школи та ПТУ та інші міські навчальні заклади на карантин не йдуть. Проте, в міськраді повідомили, що батьки можуть скористатися правом не водити дітей до навчальних закладів і залишити їх вдома.

Це пов’язано з рішенням Кабінету Міністрів щодо початку карантину по всій Україні через коронавірус, яке він ухвалив сьогодні, 11 березня.

Раніше "Коментарі. Харків" писали, що з 12 березня в харківському університеті Каразіна оголосили карантин. Він триватиме три тижні, до 3 квітня. Заняття проводитимуть в дистанційному режимі.

Також "Коментарі. Харків" писали, що через поширення епідемії коронавірусу в аеропорту Харкова скасували рейси в Ізраїль.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися