У Харкові парк Горького готується до Нового року: Що вже готове (ФОТО)

Харків розпочав підготовку до новорічних свят

У Харкові парк Горького вже прикрашають до зимових свят. Про це розповів прессекретар парку Андрій Кравченко.

Відомо, що у парку планують встановити п'ять ялинок, а одну біля колеса огляду вже поставили. Також там з'являться різні інсталяції: ялинкові кулі, фігури ведмедів, фігуристів, ангелів та інших традиційних персонажів.

Окрім цього весь парк прикрасять гірлянди та святкова ілюмінація. Само собою Будиночок Діда морозу з'явиться і цього року, за попередніми даними, 25 грудня.

Контекст:

У Харкові реконструювали та вже відкрили парк "Юність". На відкриття прийшли десятки, а то й сотні людей. Видання "Коментарі" вирішило згадати, яким був парк раніше та яким він став зараз. На старих фотографіях видно, що парк вже явно потребував змін. Дитячі каруселі заіржавіли, замок стоїть напівзруйнований, а старий і курний потяг розмалювали вже неодноразово.

У Харкові має з'явитися Філософський сквер, присвячений 300-річчю Григорія Сковороди. "Хочемо, щоб до 300-річчя нашого земляка в Харкові з'явився присвячений йому філософський сквер. Місце розташування – на вулиці Конторській, навпроти Харківської школи архітектури. Мені особисто він до вподоби. Ділюсь".

У Харківській області на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів хочуть збудувати гірськолижну трасу, на якій можна буде кататися цілий рік. Наразі фахівці розробляють документацію проєкту та готуються до переговорів з потенційними партнерами. Про цю трасу мер Харкова Ігор Терехов говорив ще у вересні. Він казав, що узвіз створять зі спеціального пластикового покриття, на якому можна буде кататися цілий рік.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися