У Харківській області почав діяти новий спеціальний маршрут: подробиці

Автобус буде курсувати щовівторка та щоп‘ятниці

У Балаклійській громаді відкриють черговий спеціальний автобусний маршрут. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Балаклійської міської ради.

З 2 березня розпочинає курсувати новий спеціальний автобусний маршрут “Балаклія – Савинці”. Автобус буде курсувати щовівторка та щоп‘ятниці. У міській раді повідомили, що вартість проїзду “Балаклія – Савинці” становить 30 грн.

picture

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що у Балаклійській громаді уже діє кілька спеціальних автобусних маршрутів. У Харківській області почав курсувати новий спеціальний автобусний маршрут “Балаклія – Донець”. Автобусний рух здійснюється щодня, крім суботи та неділі. Вартість проїзду “Балаклія – Донець” – 55 грн. Також автобус курсує за маршрутом “Балаклія – Пришиб”. У міськраді повідомили, що автобусний рух буде здійснюватися щовівторка та щоп‘ятниці. Вартість проїзду “Балаклія – Пришиб” – 40 грн.

А у Харкові з 24 лютого відбулися зміни в роботі громадського транспорту. У Департаменті інфраструктури повідомили, що 24 лютого відкрили трамвайні маршрути №16 та 16А. Це пов’язано із закінченням робіт з відновлення контактних та кабельних мереж на пр. Тракторобудівників та вул. Героїв Праці, на ділянці від розворотного кола "Салтівське" до вул. Академіка Павлова. Детальніше про маршрути руху трамваїв можна дізнатися за посиланням.

Також з 24 лютого закрили трамвайний маршрут №28 “Розворотне коло “Новожанове” - вул. Шевченка – розворотне коло “Новожанове”.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися