На Харківщині - зростання нових випадків COVID: статистика на 22 травня

За минулу добу одужало 645 осіб

Станом на 22 травня в Харківській області виявили 371 новий випадок інфікування коронавірусом. Такі дані наведені в моніторингу Ради національної безпеки і оборони України.

Згідно з офіційними даними, за минулу добу видужало 645 людей, а 16 померли від наслідків коронавірусного захворювання. Кількість активно хворих скоротилася на 441 людини, тепер вона становить 14 229 осіб.

За кількістю виявлених випадків коронавірусу в усій країні Харківська область посідає друге місце після Києва.

За минулу добу на всій території України коронавірус виявили у 4606 громадян, 12 586 осіб видужало, а також зафіксовано 178 летальних випадків.

Нагадаємо, що станом на вчора захворюваність COVID-19 в Харківській області зросла на 0,2%. За 20 травня коронавірус діагностували у 299 осіб, а 19 осіб померло внаслідок захворювання.

Раніше портал "Коментарі" писав, що Харківська область трималася в ТОП-3 регіонах за смертністю від коронавірусного захворювання. Волонтери в такій тенденції звинувачують місцеву владу, кажуть, що була допущена системна помилка. Адже замість того, щоб заплатити один раз і побудувати одну кисневу станцію, яка буде виробляти певну кількість кисню, для лікарень закуповують кисневі концентратори, а для них кисень потрібно закуповувати окремо. Волонтери вважають, що опорні лікарні витрачають на місяць від 100 000 до мільйона гривень на придбання кисню, а хорошу кисневу станцію можна було б придбати за 10-12 мільйонів гривень, і заощадити гроші лікарень на інші потреби.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися