У Харкові провели черговий етап Спартакіади

Між собою змагалися працівники міської ради

У Харкові визначили найсильніших більярдистів спартакіади з масових видів спорту. Про це "Коментарі. Харків" повідомляють з посиланням на інформацію телеграм-каналу "Kharkiv sport city".

У місті триває спартакіада з масових видів спорту "Битва Департаментів, КП та районних адміністрацій міста-героя Харкова".

Переможців в етапі з більярду спартакіади з масових видів спорту "Битва Департаментів, КП та районних адміністрацій міста-героя Харкова" визначили у клубі "Morris" 26 жовтня. 

Чемпіоном стала команда КП "Ритуал". Друге місце посів колектив "Комплексу з вивозу побутових відходів". На третій сходинці розташувалися співробітники адміністрації Київського району харківської міської ради. Загалом участь у змаганнях взяли 22 команди. 

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли про змагання з кіберспорту у ХарковіУ Харкові визначили переможців з кіберспорту спартакіади з масових видів спорту. Про це "Коментарі. Харків" повідомляють з посиланням на інформацію телеграм-каналу "Kharkiv sport city". Переможців у кіберспортивному етапі спартакіади з масових видів спорту "Битва Департаментів, КП та районних адміністрацій міста-героя Харкова" визначили вчора в ігровому барі "Рот".  Чемпіонами стала команда Департаменту у справах сімʼї, молоді та спорту ХМР. Друге місце посів колектив Департаменту цифрової трансформації. На третій сходинці розташувалися співробітники КП "Шляхрембуд". Загалом участь у змаганнях взяли 14 команд. 

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли про спартакіаду з боулінгу у Харкові. У Харкові відбувся відбірковий етап з боулінгу Спартакіади з масових видів спорту. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію телеграм-каналу "Kharkiv sport city". Вчора у клубі "Магніт" відбувся відбірковий етап з боулінгу Спартакіади з масових видів спорту серед працівників Харківської міської ради. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися