Харків'янин взяв вже п'яте золото на Паралімпіаді

Україна посідає п'яте місце на Паралімпіаді в Токіо

Харківський паралімпієць Максим Кріпак завоював в Токіо ще одну золоту медаль. Спортсмен переміг на дистанції 200 метрів комплексним плаванням та встановив ще один паралімпійський рекорд - 2 хвилини 05,68 секунди. Про це розповіли в Національному паралімпійському комітеті.

У Максима золоті медалі на дистанціях 100 метрів на спині, 400 метрів вільними стилем, 100 метрів батерфляєм та 100 м вільним стилем, встановивши три світових рекорди. Крім цього у нього срібло на дистанції 50 метрів вільним стилем і "бронза" - в естафеті 4 по 100 метрів вільним стилем.

На 3 вересня в сумі в українців 79 медалей. Україна займає 5 місце в загальному рейтингу. На 4 місці знаходиться США, на 3 - Росія, на 2 - Великобританія, на 1 - Китай.

Інші чемпіони з Харкова:

Працівниця соціологічного факультету Каразінського університету, 30-річна харків'янка Марина Литовченко завоювала золоту медаль з настільного тенісу.

Харківський плавець 26-річний Максим Кріпак 28 серпня завоював на Паралімпіаді Токіо-2020 золоту медаль на 100-метрівці вільним стилем та встановив новий світовий рекорд для класифікації S10 в 50,64 секунди. Минулий світовий рекорд, який належав бразильцеві, він перевершив на 0,23 секунди. Крім того, Максим став срібним призером на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Спортсмен з Харкова 17 річний Михайло Сербін одразу за земляком Максимом Крипаком 28 серпня взяв золоту медаль на Паралімпіаді в Токіо. Хлопець проплив дистанцію в 100 метрів на спині в класі S11 і фінішував з результатом 1:08:63.