У Харкові знайшли тіло ще одного журналіста

Помер Ігор Гуденко

У Харкові від початку війни не могли відшукати зниклого журналіста, оператора Ігоря Гуденка. Чоловіка знайшли мертвим. Про це розповіли у Національній спілки журналістів України.

Чоловік 24 лютого 2022 року на велосипеді поїхав із Салтівки на окружну. Того дня журналіст опублікував на своїй сторінці у Facebook фото та відео підбитої техніки, а через кілька днів перестав виходити на зв'язок. Востаннє з чоловіком вдалося зв'язатися лише 26 лютого.

"Тяжко прийняти життя без Ігоря. Були довгі пошуки. Тільки сьогодні стало відомо, що Ігор загинув 26 лютого на вул. Наталії Ужвій. З Ігорем мене пов'язувала багаторічна дружба, професійна та громадська діяльність. Чудова людина широкої доброї душі, чесна, принципова, з тонким почуттям гумору, беззмінний фотограф і відеооператор моїх музичних проєктів, наших спільних екологічних та громадських заходів… І загинув Ігор із камерою, фіксуючи злочини російських окупантів у Харкові…", - написала подруга Ігоря Світлана Шкурат 20 травня у Фейсбук.

qYwWRzHvBOJGlYq1IQGpVkurV.jpg

Контекст:

Начальник штабу спецпідрозділу "Кракен" полку Азов Костянтин Немічев зазначив, що зараз усі війська РФ перегрупувалися на Донецьку та Луганську області. На Харківщині, за словами Костянтина, триває зачистка залишених маленьких військових груп РФ.

Найбільш запеклі бої на сьогодні йдуть під Ізюмом, у районі Сєверодонецька, Попасної, Лисичанська, а також у зоні Операції об'єднаних сил на Донбасі. У Харківській області українські захисники продовжують звільняти територію,

До України 24 лютого вторглися війська РФ. Ворог близько 4 години ранку завдав ракетних ударів по всій країні. При цьому в Росії відмовляються називати таке вторгнення війною, а м'яко заявляють, що це така собі "спецоперація" для порятунку "російського світу". Уряд РФ вже заборонив власним громадянам виступати проти війни й запевняє, що їхні війська не бомблять мирні міста, а якщо й бомблять, то виключно з вини української армії. Багато відомих росіян висловилися і висловлюються проти війни й за це на батьківщині їх постійно називають "зрадниками".





Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися