Казахстан надіслав допомогу для України (ФОТО)

Казахстан передав Харківщині гуманітарну допомогу

Казахстан передав Харківській області тисячу наборів гуманітарки. Про це розповів заступник начальника Харківської обласної військової адміністрації Михайло Харнам.

"Це дуже якісні продуктові набори вагою 13,5 кг. Крім продуктів тривалого зберігання – консервів, макаронів, круп, солодощів – набори містять також засоби гігієни", – сказав Михайло.

Раніше видання "Коментарі. Харків" повідомляло:
 Відома харківська мережа супермаркетів змінить свою назву. Однак ще деякий час паралельно використовуватимуться і логотип Захоплення та елементи нової назви. Докладніше про це читайте у нашому матеріалі.

• У Харкові та Харківській області за місяць значно змінилися ціни на м'ясо, гречану крупу, олію, цукор, молочні продукти, фрукти, овочі, а також решту харчових продуктів. Докладніше про це читайте у матеріалі на нашому сайті.

 У Харкові магазини продовжують відновлювати роботу. Вже відкрито понад 60% загальної кількості. У мерії опублікували список працюючих магазинів у місті.

 У Харківському лабораторному центрі опублікували список пляжів у Харкові та Харківській області, які є небезпечним і для купанняУ межах зони купання 6 водойм проби води за вмістом лактозопозитивних кишкових паличок не відповідають гігієнічному нормативу.

 17 серпня російські військові здійснили ракетний удар по харківському гуртожитку, в якому перебували люди. Внаслідок пригоди є велика кількість загиблих та постраждалих. Будівля гуртожиток повністю зруйнована. Подробиці читайте у нашому матеріалі.

 Україна просить у Заходу додаткову військову допомогу після жорстокого обстрілу Харкова, влаштованого росіянами 17 серпня. Ракета потрапила до гуртожитку, де проживали глухонімі люди. Вони просто не чути сирени повітряної тривоги, а також не можуть відгукнутися, коли рятувальники під час розбору завалів оголошують тишу.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися